Juhatus

MTÜ Eesti Seemneliit

J. Aamisepa 1, Jõgeva alevik 48309

E-mail: seemneliit@seemneliit.ee

Mobiil +372 5693 9565

reg.kood 80237986

KMKR EE101236427

Leia meid Facebookist!

 

Tegevjuht:

Christel Mölder

christel@seemneliit.ee

Mobiil +372 5693 9565

 

Juhatuse liikmed  alates 11.03.2015:

Pille Ardel (juhatuse esimees)

pille.ardel@etki.ee

Mobiil +372 510 1311

 

Anne Liiker (juhatuse liige)

anne.liiker@mail.ee

Mobiil +372 512 6541

 

Arvi Tupits (juhatuse liige)

arvi@asat.ee

Mobiil: +372 505 3695

 

Elo Tuubel (juhatuse liige)

elo.tuubel@balticagro.com

Mobiil: +372 503 0155

 

Madis Ajaots (juhatuse liige)

info@rannuseeme.ee

Mobiil: +372 505 3400

 

Rein Koch (juhatuse liige)

rein@jakoch.ee

Mobiil: +372 5343 0739

 

Alar Türner (juhatuse liige)

tyrnereve@hotmail.com

Mobiil: +372 526 7370