Kontaktinfo

MTÜ Eesti Seemneliit

Kontor: Tähe 116, Tartu 51013

E-mail: seemneliit@seemneliit.ee

reg.kood 80237986

KMKR EE101236427

Registriaadress J. Aamisepa 1, Jõgeva alevik 48309

Leia meid Facebookist!

 

Tegevjuht:

Karen Uudeberg

karen@seemneliit.ee

Mobiil +372 5693 9565

 

Juhatuse liikmed  alates 10.03.2021:

Pille Ardel (juhatuse liige)

pille.ardel@etki.ee

Mobiil +372 510 1311

—————————————-

Anne Liiker (juhatuse liige)

anne.liiker@mail.ee

Tel +372 512 6541

—————————————-

Christel Mölder (juhatuse liige)

christel.molder@saugaseeme.ee

Tel: +372 508 3373

—————————————–

Mikk Tagel (juhatuse liige)

mikk.tagel@scandagra.ee

Tel: +372 507 0378

——————————————

Madis Ajaots (juhatuse liige)

info@rannuseeme.ee

Tel: +372 505 3400

——————————————-

Ott Läänemets (juhatuse liige)

ott@avispeamees.ee

Tel: +372 5650 8357

——————————————-

Tanel Käbin (juhatuse liige)

Tanel.Kabin@balticagroestonia.com

Tel: +372 525 6354