Juhatus

MTÜ Eesti Seemneliit

Kontor: Tähe 116, Tartu 51013

E-mail: seemneliit@seemneliit.ee

reg.kood 80237986

KMKR EE101236427

Registriaadress J. Aamisepa 1, Jõgeva alevik 48309

Leia meid Facebookist!

 

Tegevjuht:

Karen Rätsep

karen@seemneliit.ee

Mobiil +372 5693 9565

 

Juhatuse liikmed  alates 06.03.2018:

Pille Ardel (juhatuse esimees)

pille.ardel@etki.ee

Mobiil +372 510 1311

 

Anne Liiker (juhatuse liige)

anne.liiker@mail.ee

Tel +372 512 6541

 

Christel Mölder (juhatuse liige)

christel.molder@saugaseeme.ee

Tel: +372 508 3373

 

Elo Tuubel (juhatuse liige)

elo.tuubel@online.ee

Tel: +372 503 0155

 

Madis Ajaots (juhatuse liige)

info@rannuseeme.ee

Tel: +372 505 3400

 

Ott Läänemets (juhatuse liige)

ott@avispeamees.ee

Tel: +372 5650 8357

 

Tanel Käbin (juhatuse liige)

Tanel.Kabin@balticagroestonia.com

Tel: +372 525 6354